Tüyap Fuarı Diyarbakır

            Diyarbakır Valisi, Ticaret Odası Başkanı, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı,  ve İş adamları grubunun 07-11 Nisan 2015 tarihinde TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarında HKWPLUS Yakıt Tasarruf ve Performans sistemleri standımızı ziyareti karşılıklı bilgi alışverişi, sistemimizin Türkiye ve Dünya ya tanıtımı sevgi ve hoşgörülü bir ortamda gerçekleşmiştir.

 

Peki nedir bu HKWPLUS ?

 

            Su dan elektroliz yöntemiyle Hidrojen ve Oksijen gazlarını ayrıştıran alanında Dünya da tek olan tam otomatik bir hidrojen sistemidir.

 

            Yeterli miktarda motora gönderilen hidrojen ve oksijen gazları Dizel, Benzin, Lpg ve Cng' den yaklaşık on kat daha hızlı yanma özelliği olmasından dolayı alevin yanma odasındaki her bölgeye hızla ulaşmasını sağlamaktadır.

 

            Böylece piston üzerindeki yakıtınızın tamamen yanmasını  sağlayarak en yeni nesil motorlarda bile yanmadan motordan dışarı atılan %20-25 lik yakıtında yanmasını sağlayarak ekstra bir güç ve performans sağlar.

 

            Artan güçle birlikte  yakıt tasarrufu  sağlamış olur. Hidrojen gazının genel yapısına bağlı olarak aracın motor veya mekanik hiçbir aksamına zarar vermesi söz konusu değildir. Aksine motorun temiz kalmasını sağlayarak yağ ve motor parçalarının ömrünü uzatmaktadır.

 

            Her geçen gün artan yakıt giderlerini azaltmak için alternatif bir enerji kaynağıdır.

PAYLAŞ
Test

Form Gönderimi

Tamam

KAMPANYALARDAN HABERDAR MISINIZ?
Eposta hesabınızı ekleyin, ürün kampanlarından haberdar olun!
Copyright © HKWPLUS 2023
Web Tasarım Teknobay