HKWPLUS Nedir?

HKWPLUS: Kısaca suyu hidrojen ve oksijen gazlarına ayrıştıran bir elektroliz cihazıdır.

 

   Sistemimizde üretilen bu gazlar yanma ve patlama enerjisi gerektiren tüm alanlarda, araç motorları vb. araçlarda  hava filtresine eklenerek yanma odalarındaki yakıtın %100 olarak tam yanmasını sağlamakta buna bağlı olarak ta Güç ve Performansı arttırmaktadır.

 

   Onlarca Farklı Marka ve Yüzlerce Farklı Model, araca montajı yapılmış olup, müşteri yorumları ve yapılan testler sonucunda elde edilen bilgiler aşağıdaki gibidir;

 

HKWPLUS; Verimli (tam) yanma sonucunda, % 13-15  güç ve performans artışı sağlamaktadır.

 

HKWPLUS; Montajı sonrasında araçlarda %15 ila  %45 aralığında yakıt tasarrufu sağlanmıştır.

 

HKWPLUS; Her marka ve model içten yanmalı motora uygulanabilir şekilde tasarlanmıştır.

 

HKWPLUS; Motor içerisinde, enjektörlerde oluşan kurumları temizlediği,  turbonun kurum bağlamasını ve partikül filtresinin tıkanmasını engellediği tespit edilmiştir.

 

HKWPLUS; Duman atan, motoru vuruntulu çalışan araçlarda dumanın azaldığı ve vuruntuların düzeldiği tespit edilmiş olup, motorunda kurumlaşma olan araçlarda hidrojen sisteminin motoru temizlemesi nedeniyle ilk depoda duman artışı görülebilmektedir.

HKWPLUS; LPG li araçlarda yakıtın yanma odasında daha uzun süreli yanması nedeniyle subap kafalarında ve yataklarında meydana getirdiği deformasyonu (subap sıkma olayını) önlediği tespit edilmiştir.

HKWPLUS; Sistemi motor kaputu içerisinde en uygun yere monte edilir. Aracınızı çalıştırdığınızda sistem devreye girer, aracı stop ettiğinizde sistem devreden çıkar.

HKWPLUS; Aracınızın motoruna, aküye, şarj dinamosuna herhangi bir yük eklemez soruna neden olmaz.

HKWPLUS; Egzoz emisyon değerlerini neredeyse SIFIRA yakın düşürerek doğanın korunmasına yardımcı olmaktadır.

HKWPLUS; Sistemi  ile her ne kadar biz minimum %15 – %45 arasında  yakıt ekonomisi garanti etsek de genel ortalamada yapılan ekonomi %20 -%25 aralığındadır. Bu oranların, minimum seviyede kalması veya değişkenlik göstermesi ise aracın genel durumu, sürüş tarzı, yol durumu vs. gibi birçok etkene bağlıdır.

HKWPLUS; Sistemi bir kaç ay içerisinde ödediğiniz bedelin size geri dönüşünü sağlayan karlı bir cihazdır.

HKWPLUS; Her marka ve model içten yanmalı motorlu araçlara güvenle uygulanabilir. TIR, KAMYON, TRAKTÖR, İŞ MAKİNESİ (FORK LİFT – GREYDER – KEPÇE) , OTOBÜS, MİNİBÜS, BİNEK ARAÇLAR, JENERATÖRLER vs.

Yakıt Tasarruf Cihazı adı altında satılan diğer ürünlerle kıyaslamadan önce firma yetkililerimize ulaşarak bilgi alınız.

 

PAYLAŞ
Test

Form Gönderimi

Tamam

KAMPANYALARDAN HABERDAR MISINIZ?
Eposta hesabınızı ekleyin, ürün kampanlarından haberdar olun!
Copyright © HKWPLUS 2021
Web Tasarım Teknobay