Çalışma Prensibi

            Hkwplus Hidrojen Yakıt Tasarruf ve Performans Sistemimizin ana mantığı kullanıldığı tüm alanlarda ve araç motorlarında yanma verimliliğinin artırılmasıdır.Tam yanma sonucunda Tork ve Performans artışıyla birlikte tasarruf sağlanmış olur.

 

            Sistemimiz araç çalıştıktan 20 saniye sonra devreye girer, siz aracınızı stop edinceye kadar 1,5 ila 3 amper aralığında elektroliz yöntemiyle hidrojen ve oksijen üretmeye devam eder.

 

            Aracın hava filtresinden motora doğru giden havaya eklenen hidrojen ve oksijen, yanma odalarına ulaştığında kullanılan  asıl yakıtla beraber yanar. Kullanılan asıl yakıtın yanamadan dışarı atılan bölümünün de yanmasını sağlayarak %15 ila %45 aralığında tasarruf sağlar. Tam yanma olmasıyla Egzoz emisyon değerlerini SIFIR' a yakın düşürür.

 

            Motor içerisindeki kurumları temizler ve tekrar oluşmasını engeller. Yanma verimliliği sayesinde motoru %13-15 oranında güçlendirir. Motora eklenen hidrojen ve oksijen sürtünme katsayısı ve motordaki ısı derecesini düzenleyerek motor ömrünü uzatır.

 

            Tam yanma sonrasında motorda karbon artıkları olmayacağı için, Enjektörler, Bujiler, Egr valfi, Egr, Subaplar ve Subap yuvaları Turbonun Egzoz pervanesi, Partikül filtresi, gibi tüm Motor aksamının korunmasıyla birlikte Doğayı da korur.

 

PAYLAŞ
Test

Form Gönderimi

Tamam

KAMPANYALARDAN HABERDAR MISINIZ?
Eposta hesabınızı ekleyin, ürün kampanlarından haberdar olun!
Copyright © HKWPLUS 2021
Web Tasarım Teknobay